Info-IconWir unterstützen den Internet Explorer 11 nicht mehr.Wir empfehlen Dir einen Wechsel auf einen neuen Browser wie z. B. Microsoft EdgeGoogle Chrome oder Mozilla Firefox.

Projektmenedzser a MEP Consulting területén

Freiwilliges Praktikum
Pflichtpraktikum

1082 Budapest

Zum Karriereportal ->

Bitte gib bei deiner Bewerbung folgende Referenznummer an:

MeinPraktikum.de

Fakten

Dauer

Keine Angabe

Beginn

Nach Absprache

Vergütung

Ihre Aufgaben

  • Fenntartható, innovatív épületgépészeti (MEP) koncepciók és megoldások kidolgozása új építésekhez és felújításokhoz.
  • Az épület elektromos és épületgépészeti (MEP) -tervezési folyamatok és outputok integrált értékelése/véleményezése, a tervezési műszaki hiányosságok azonosítása, valamint az optimalizálási lehetőségek felderítése.
  • Felelősség a tervezési megbeszélések szervezéséért , a minőségellenőrzésért és az optimalizációs stratégiák kidolgozásáért.
  • A hozzáadott érték biztositása a projekt valamennyi résztvevője, például a felhasználók, a beruházók, az üzemeltetők és a tervezők számára.
  • Izgalmas feladatok a Smart Building, a BIM, a fenntarthatóság és más innovatív területeken.

Ihr Profil

  • Befejezett tanulmányok épületgépészet területén, mérnöki képzés ipari vagy épületüzemeltetés területén.
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat épületgépészeti (MEP) projektek vezetésében.
  • A nagy költségvetésű projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat, valamint a szakmai vezetői képességek előnynek számítanak.
  • Kiváló írásbeli és szóbeli magyar nyelvtudás + jó angol vagy német nyelvtudás.
  • Kifejezett érdeklődés az optimalizálás, a digitalizáció, a minőségellenőrzés, a környezetvédelem és az ökológia iránt.
  • Nemzetközi projektekben való együttműködés iránti érdeklődés (DACH + CEE régiók).

Wir bieten

  • Nemzetközi vállalati környezet
  • Drees & Sommer Képzési Akadémia
  • Kiemelkedő fizetés és juttatások
  • Lehetőséget globális projektek fejlesztésére
  • Rugalmas munkavégzés - hibrid munkahelyi lehetőségek
  • Vonzó karrierlehetőségek egyéni fejlődési tervekkel

Benefits

Mentoring
Kennenlernen verschiedener Bereiche
Weiterbildungsmaßnahmen
Verantwortung
Kostenlose Getränke
Anschlusstätigkeit möglich
Networking
Flexible Arbeitszeiten
Mitarbeiterevents
Mitarbeiterrabatte
Parkplatz
Gute Anbindung