Autóipari beruházási projektmenedzser

Freiwilliges Praktikum
Pflichtpraktikum

1082 Budapest

Zum Karriereportal ->

Bitte gib bei deiner Bewerbung folgende Referenznummer an: MeinPraktikum.de

Bitte gib bei deiner Bewerbung folgende Referenznummer an:

MeinPraktikum.de

Fakten

Dauer

Keine Angabe

Beginn

Nach Absprache

Vergütung

Ihre Aufgaben

  • Az autóipari ágazaton belüli globális megbízó kijelölt projektjének kiindulástól végpontig tartó projektmenedzsmentjének vezetése.
  • Biztosítani, hogy a projekt végrehajtása összhangban legyen az ügyféllel való megállapodáson szereplő ütemtervvel, költségvetéssel, tervezéssel és a minőséggel.
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése a kezdetektől a projekt befejezéséig.
  • A projektek rendszeres nyomon követése az ügyféllel az ügyfél elégedettségének biztosítása érdekében és szükség esetén az eszkaláció kezelése annak biztosítása érdekében, hogy az ütemtervben maradjunk.
  • Jó kapcsolat fenntartása meglévő ügyfélbázisunkkal és az iparágak széles skáláján aktívan támogatni az üzleti növekedést.
  • Partnerség biztosítása a belső és külső csapatokkal és hatóságokkal, elsődleges kapcsolattartó minden operatív kérdésben.
  • Legyél Drees & Sommer szakértő – tegyél javaslatokat ügyfeleinknek a szakmai tudásod és piaci szakértelmed alapján.

Ihr Profil

  • Építőmérnöki, építészmérnöki, ingatlanüzemeltetési vagy hasonló végzettség.
  • Megalapozott projektmenedzsment tapasztalat nagy vagy közepes méretű építési projektekben az autóiparban/ipari ágazatban.
  • Megoldás- és ügyfélközpontúság, a döntések meghozatalakor mindig figyelembe veszed az ügyfelekre és az üzletre gyakorolt hatást.
  • Meggyőző és magabiztos csapatjátékos, nagyon jó tárgyalási készséggel.
  • Folyékonyan beszélsz magyarul és angolul, a német nyelvtudás előny.
  • Utazási hajlandóság Magyarországon és Németországban.

Wir bieten

  • Nemzetközi vállalati környezet
  • Drees & Sommer Képzési Akadémia
  • Kiemelkedő fizetés és juttatások
  • Lehetőséget globális projektek fejlesztésére
  • Rugalmas munkavégzés - hibrid munkahelyi lehetőségek
  • Vonzó karrierlehetőségek egyéni fejlődési tervekkel
Benefits
Mentoring
Kennenlernen verschiedener Bereiche
Weiterbildungsmaßnahmen
Verantwortung
Kostenlose Getränke
Anschlusstätigkeit möglich
Networking
Flexible Arbeitszeiten
Mitarbeiterevents
Mitarbeiterrabatte
Parkplatz
Gute Anbindung